MELODIE Hudební nástroje

 Odběr novinek

Hudební nástroje Melodie Voříšek » E-shop » Bicí » ALESIS DM6 USB Kit

ALESIS DM6 USB Kit

ALESIS DM6 USB Kit
 
Skladem U věže
13 640 Kč
 

 

Alesis DM6 USB Kit
DM6 USB Kit (dříve DM6 Kit) je výsledkem 20-ti letité zkušenosti firmy Alesis ve sféře elektronického bubnování. Tahle elektronická bicí souprava má úplně nový zvukový modul se 108 kvalitními bubnovými, činelovými a perkusními zvuky. Pady soupravy jsou pohodlné na úder a technologie racku je vysoké kvality. Perfektní volba pro všechny ambiciózní bubeníky.

Nezaměnitelný Alesis
Tak jako všechny soupravy Alesisu, tak i DM6 USB Kit bubeníkům poskytuje realistické, přirozené hrací povrchy. Pro pady DM6 USB Kitu jsme zvolili přírodní gumové povrchy bubnů a činelů, aby jsme zmenšili zpětné vibrace. Základem je dvou-zónový pad malého bubu, který můžete libovolně nastavit - zvuk malého bubnu uprostřed a zvuk ráfku, rimshotu nebo něčeho úplně jiného jako například zvuk kravského zvonce na okraji padu.

DM6 USB Kit přichází taky se třemi pady pro tomy, kolmým padem basového bubnu, hi-hat, crash a ridem. Součástí je taky Alesis pedál basového bubnu, který je kompatibilní s kterýmkoliv jednoduchým nebo dvojitým pedálem podle vaší osobní preference.

Vynikající zvuk
Modul DM6 obsahuje sbírku špičkových bubnových, činelových a perkusních zvuků, které vám vyrazí dech. Můžete různě upravovat a ukládat Vámi vytvořené soupravy s originálními zvuky. Modul má 10 přednastavených a 5 vlastních slotů. Kromě zvuků v modulu DM6, USB výstup vaše bubnování proměňuje v MIDI signál, takže můžete modul DM6 použít jako trigger-to-MIDI rozhraní s bubenickým softwarem jako například BFD, Toontrack, nebo Reason pro neomezenou sbírku zvuků.

Modul DM6 má taky sluchátkový a reproduktorový výstup, aby jste mohli hrát tiše ve sluchátkách nebo se připojit do reprobedny a hrát hlasitě. Také můžete připojit váš iPod nebo CD přehrávač pomocí stero vstupu na modulu DM6.

Nástroje pro cvičení
Modul DM6 má metronom, základní pomůcku pro udržení tempa ať už s kapelou nebo při cvičení. DM6 má taky zabudovaný sekvencer se 40-ti přednastavenými tracky pro funkci play-along.

Stabilní hardware
Souprava je jen taková silná jako její nejslabší část. DM6 USB Kit je postaven na výkonném hliníkovém racku. Standardní 1.5-palcová konstrukce vám umožní přidávat clampy a stojany i jiných značek. Souprava obsahuje plnou sadu hardwaru a kabelů, tak jako i pevný pad basového bubnu a hi-hat pedál.


Klíčové součásti
Pětidílná elektronická bicí souprava s modulem DM6
DM6 modul obsahuje 108 špičkových zvuků bicích, činelů a perkusních zvuků
Realistické, přirozené hrací povrchy
Kompatibilní s iPadem přes Apple USB adaptér (prodávám samostatně)
15 programovatelných bicích souprav
Dvou-zónový pad malého bubnu pro rim click a rimshoty
USB-MIDI výstup pro použití s bubenickým softwarem
Možnost připojení vašeho iPodu nebo CD přehrávače prostřednictvím 1/8" vstupu
Rychlostní citlivost pro přirozenou odezvu
Včetně pedálu k basovému bubnu a bubenických paliček (doporučujeme dokopit kvalitnější)

Balení obsahuje:
DM6 bicí modul (1ks)
DMPad Kick Pad se stojanem (1ks)
DMPedal jednoduchý pedál pr basový buben (1ks)
DMHat Pedal hi-hat pedál (1ks)
DMPad 8" dvou-zónový pad (1ks)
DMPad 8" jedno-zónové pady (3ks)
DMPad 12" činely (3ks)
ProRack, kompletný s veškerým hardwarem (1ks)
DM6 Kit kabeláž k propojení padů a modulu(1ks)
Ladící klíč (1ks)
Bubenické paličky (1ks)
Návod k sestavění/quick start guide (1ks)

Specifikace:
DM6 USB Kit pady
DMPad Kick Pad se stojanem (a s pedálem)
DMHat Pedal hi-hat controller (otevřená/zavřená