MELODIE Hudební nástroje

 Odběr novinek

Hudební nástroje Melodie Voříšek » E-shop » Bicí » Blány » KICKPORT BLACK

KICKPORT BLACK

KIK BLACK
 
Skladem U věže
1 340 Kč
 

KickPort
Skutečně jen málokterá novinka v oblasti bicích souprav se setkala s tak kladným a bouřlivým ohlasem jako KickPort. Tato na první pohled nenápadná „vychytávka" pro basový buben právě dobývá bubenický svět. KickPort ocení každý bubeník, který má zájem na tom, aby jeho basový buben zněl artikulovaně, barevně a přitom skutečně mohutně, basově, respektive, aby ze svého velkého bubnu „vyždímal" maximum, po stránce celkové kvality zvuku.

Upevnění KickPortu na rezonanční blánu je směšně snadné. S využitím samolepícího upevňovacího kroužku, který zároveň slouží jako šablona pro vytvoření výřezu, lze KickPort připravit k plnému použití během několika málo minut. Kroužek je součástí balení stejně jako návod k upevnění (ten je nejpohodlněji také ke shlédnutí na Youtube, přičemž ze stránek výrobce lze zároveň stáhnout návod - v anglickém jazyce -, jak z KickPortu dostat maximum). Balení dále obsahuje nálepku KickPort.

Nesrovnatelně lepší charakteristiky zvuku kopáku s KickPortem oproti zvuku bez KickPortu potvrzují také odborné rozbory výsledného zvukového spektra.