MELODIE Hudební nástroje

 Odběr novinek

Hudební nástroje Melodie Voříšek » E-shop » Bicí » Činely » PAISTE 101 BRASS-CRASH 14"

PAISTE 101 BRASS-CRASH 14"

PAISTE CRASH14
 
Skladem U věže
900 Kč
 

Paiste 101 Brass Crash 14" - 0141414

Základní řada činelů Paiste, vyrobená z velmi muzikální mosazi MS63. Plně strojové zpracování činelů zajišťuje nejnižší možnou cenu při zachování vysoké kvality zvuku a vzhledu. Paiste 101 je poměrně mladá řada - spuštěna rokem 2005 -, což také zaručuje, že se těmto činelům dostává nejmodernějších technologických postupů.

Firma Paiste je patřičně hrdá na to, že se jí podařilo vyvinout činely, které si může dovolit prakticky každý, aniž by musel slevit z požadavků na kvalitu, proto leskle mosazný povrch „stojedniček" zdobí dobře viditelné logo Paiste. Jejich zvuk bývá popisován jako melodický, harmonický a mocný. Použitá mosaz zodpovídá za poněkud vyšší posazení tónu a precizní strojové opracování za jeho říznost a průraznost.

Paiste 101 uspokojí nejen začátečníky a polo-profesionální hráče, uplatní se v nejširší škále hudebních stylů, hodí se výtečně pro živé hraní a lze je hrát tiše i nejhlasitěji. V řadě 101 Brass nám Paiste nabízí vrcholně všestranné činely.

Technické parametry:
101 Brass Crash 14" - Řádně temný, plný, soustředěný. Střední rozsah, čistý tónový mix. Stabilní odezva, explosivní atak. Vysoce všestranný crash.

    Hmotnost: střední
    Hlasitost: středně tichý až středně hlasitý
    Zvuk při poklepu: řádně šplouchavý
    Intenzita: živý, energický
    Sustain: středně krátký
    Charakter bellu: integrovaný


průměr  14"
povrchová úprava  tradiční