MELODIE Hudební nástroje

 Odběr novinek

Hudební nástroje Melodie Voříšek » E-shop » Bicí » Činely » PAISTE 101 BRASS HI-HAT 13"

PAISTE 101 BRASS HI-HAT 13"

paiste-101-brass-hi-hat-13
 
Skladem U věže
1 670 Kč
 

Paiste 101 Brass Hi-hat 13" - 0144013

Základní řada činelů Paiste, vyrobená z velmi muzikální mosazi MS63. Plně strojové zpracování činelů zajišťuje nejnižší možnou cenu při zachování vysoké kvality zvuku a vzhledu. Paiste 101 je poměrně mladá řada - spuštěna rokem 2005 -, což také zaručuje, že se těmto činelům dostává nejmodernějších technologických postupů.

Firma Paiste je patřičně hrdá na to, že se jí podařilo vyvinout činely, které si může dovolit prakticky každý, aniž by musel slevit z požadavků na kvalitu, proto leskle mosazný povrch „stojedniček" zdobí dobře viditelné logo Paiste. Jejich zvuk bývá popisován jako melodický, harmonický a mocný. Použitá mosaz zodpovídá za poněkud vyšší posazení tónu a precizní strojové opracování za jeho říznost a průraznost.

Paiste 101 uspokojí nejen začátečníky a polo-profesionální hráče, uplatní se v nejširší škále hudebních stylů, hodí se výtečně pro živé hraní a lze je hrát tiše i nejhlasitěji. V řadě 101 Brass nám Paiste nabízí vrcholně všestranné činely.

Technické parametry:
101 Brass Hi-Hat 13" - Středně jasný, čistý, soustředěný zvuk. Úzký rozsah, řádně čistý tónový mix. Stabilní, vyrovnaná odezva. Jasný, plný, kontrolovatelný zvuk při otevřené hře. Jemný, jasně vymezený zvuk při hře pedálem. Kontrolovatelná hi-hat pro všestranné užití.

    Hmotnost: střední vršek / střední až těžký spodek
    Hlasitost: středně tichý až středně hlasitý
    Zvuk při poklepu: suchý, výrazný
    Intenzita: živý, energický
    Sustain: střední
    Zvuk při hře pedálem: tichý, semknutý


průměr  13"
povrchová úprava  tradiční