MELODIE Hudební nástroje

 Odběr novinek

Hudební nástroje Melodie Voříšek » E-shop » Bicí » Činely » Paiste 22" Signature Stewart Copeland Signature Blue Bell Ride

Paiste 22" Signature Stewart Copeland Signature Blue Bell Ride

Paiste 22" Signature Stewart Copeland Signature Blue Bell Ride
 
Skladem U věže
-19 %
Původně 15 390 Kč
12 500 Kč
 

Paiste - Signature Stewart Copeland Blue Bell Ride 22"

Paiste Signature navazuje na úspěchy řad 602 a 2002 a nabízí precizní profesionální činely, k jejichž výrobě firma Paiste vyvinula zcela novou bronzovou slitinu s prémiovými vlastnostmi, patentovanou pod značkou „Proprietary Signature Bronze". Činely řady signature jsou jednotlivě odlévány a ručně zpracovávány zkušenými řemeslníky dílny Paiste, procházejí pečlivým rukodělným procesem od začátku až do konce, aby vyvrcholily v hudebním nástroji s potenciálem uspokojit i skutečně nejnáročnější muzikanty.

Současně bylo cílem firmy Paiste pokrýt řadou Signature co nejširší uživatelské spektrum, nabídnout prémiovou kvalitu bubeníkům prakticky všech stylů, ovšem zcela bez kompromisů na jednotlivých modelech, proto řada obsahuje bohatý výběr činelů, odlišných jak vzhledově, tak zvukově. Říká se, že každý z činelů řady Signature je originálním hudebním nástrojem, a Paiste tuto náročnou „nesériovost" modelů stvrzuje specifickou podobou loga - na povrchu Signature činelů (ať už s brilantní povrchovou úpravou Reflector, nebo jinou) nacházíme natisknuté logo Paiste v podobě ručního podpisu (signature = podpis).

Obvykle bývá zvuk Paiste Signature popisován jako melodický, transparentní, brilantní, svěží, bohatý, barevný, čistý a výrazný. Řada obsahuje nejrůznější typy modelů - od velmi delikátních, vyrovnaných a citlivých činelů až po expresivní činely nebývale mocné projekce. Všechny modely Signature jsou vysoce vhodné jak do studia, tak pro živé hraní, přičemž uplatnění najdou (modelu od modelu) v nejrůznějších stylech, jako např. v popu, rocku, hard-rocku, metalu, funku, R&B, v klasice, avantgardě, v big bandech, country, gospelu i bluesu.