MELODIE Hudební nástroje

 Odběr novinek

Hudební nástroje Melodie Voříšek » E-shop » Bicí » Činely » PAISTE DARK DRY RIDE 20"

PAISTE DARK DRY RIDE 20"

PAISTE DARK DRY
 
Skladem U věže
11 400 Kč
 

Paiste Twenty Masters Collection Dark Dry Ride 20" - 5501720
V roce 2011 představila Paiste kolekci ride činelů pro nenáročnější labužníky. Twenty Masters Collection v sobě spojuje to nejlepší z moderního i vintage zvuku, přičemž její specialitou je určitý důraz na temnější („turecký") charakter zvuku uplatnitelný zejména v jazzu a s ním spřízněné muzice. Činely kolekce Paiste Twenty Masters jsou jednotlivě odlévány z tradičního bronzu CuSn20 a následně zpracovávány výhradně ručně zkušenými řemeslníky dílny Paiste, přičemž nad jejich vývojem a designem dohlížely i taková esa bubenického světa jako André „Dédé" Ceccarelli, John „JR" Robinson nebo Ndugu Chancler.

Každý kus z kolekce Twenty Masters je svébytným mistrovským hudebním nástrojem, jak zvukově, tak vzhledově, a řada je dostatečně pestrá, aby pokryla prakticky jakékoli nároky profesionálních muzikantů, ať už hrají jazz, blues, R&B, funk, pop nebo country, tiše nebo hlasitě, živě nebo ve studiu. Twenty Masters Collection nabízí zvukové koncepty od temných po jasné, od suchých, krátkých po živé s dlouhým sustainem, od ostrých po šplouchavé, od jemných po skutečně mocné...

Zde Paiste přináší skutečně inspirující řadu činelů mimořádného zvuku, jeden z nepopiratelných vrcholů své dosavadní práce, ve které nejlepším možným způsobem zúročila úctyhodnou praxi v činelovém řemesle. Twenty Masters Collection ohromují bez rozdílu nejnadšenější hráče i nejpřísnější kritiky.