MELODIE Hudební nástroje

 Odběr novinek

Hudební nástroje Melodie Voříšek » E-shop » Bicí » Činely » PAISTE PST 5 MEDIUM RIDE 20"

PAISTE PST 5 MEDIUM RIDE 20"

PAISTE MED RIDE20
 
Skladem U věže
3 520 Kč
 

Paiste PST 5 Medium Ride 20" - 0651620

Řada polo-profesionálních činelů pod značkou Paiste Sound Technology, která zaručuje, že při jejich výrobě používá Paiste nejmodernější „hi-tech" technologie opisované dokonce termínem „digitální". Založena na osvědčeném švýcarském principu z roku 2005 (který je vrcholem zcela úctyhodné rukodělné tradice), samotná výroba byla svěřena německé dílně, pro maximální preciznost a důslednost. Materiálem PST 5 je vysoce muzikální bronzová slitina, s označením CuSn8, používaná již pro plně profesionální, prémiové činely dílny Paiste, kupříkladu legendární Paiste 2002. Použitým materiálem se PST 5 odlišují od svého předchůdce, velmi oblíbené řady PST 3, vyráběné z mosazi, a posunují kvality PST na vyšší úroveň, kde nejen zvuk, ale i vzhled plně snese srovnání s činely nejvyšších cenových kategorií.

To vše ovšem při zachování poměrně nižší ceny, což umožnil moderní automatizovaný postup výroby. Od většiny jiných řad srovnatelné cenové třídy kromě toho PST 5 odlišuje i fakt, že nabízejí také modely méně obvyklých rozměrů. I tento rys, typický spíše pro nejvyšší řady, ukazuje, s jakou důsledností se Paiste ke svým PST postavila.

Zvuk činelů PST 5 bývá popisován jako jasný, čistý a plný, energický a soustředěný s plnou muzikální a funkční charakteristikou. Použití Paiste PST je velmi univerzální, zahrnuje prakticky všechny hudební styly i hlasitostní úrovně. Skvěle se uplatní při živém hraní.

Technické parametry:
PST 5 Medium Ride 20" - Jasný, plný, teplý zvuk. Střední rozsah, čistý tónový mix. Stabilní, vyrovnaná odezva. Čistý „cink" nad kontrolovatelným, čistým šploucháním. Všestranný ride s širokými možnostmi využití.

    Hmotnost: medium
    Hlasitost: tichý až hlasitý
    Zvuk při poklepu: vyrovnaný
    Intenzita: řádně živý, energický
    Sustain: střední
    Charakter bellu: separovaný

průměr  20"
povrchová úprava  tradiční