MELODIE Hudební nástroje

 Odběr novinek

Hudební nástroje Melodie Voříšek » E-shop » Bicí » Činely » PAISTE PST8 REFLECTOR MEDIUM CRASH18"

PAISTE PST8 REFLECTOR MEDIUM CRASH18"

PAISTE MED CRASH 18
 
Skladem U věže
3 940 Kč
 

Paiste PST-8 je nová řada polo-profesionálních až profesionálních činelů pod značkou Paiste Sound Technology, která zaručuje, že při jejich výrobě používá Paiste nejmodernější „hi-tech" technologie opisované dokonce termínem „digitální", založené na osvědčených švýcarských principech. Od svého předchůdce PST-5 se řada PST-8 odlišuje jednak zvýšeným podílem rukodělné péče - doplňkem a vrcholem automatizovaného procesu je ruční tepání i soustružení - a jednak brilantní povrchovou úpravou patentu Reflector, která přidává činelům brilantnost nejen na vzhledu, ale na i zvuku.

Materiálem PST-8 je vysoce muzikální bronzová slitina, s označením CuSn8, používaná již pro plně profesionální, prémiové činely dílny Paiste, kupříkladu legendární Paiste 2002. Fakt, že činely PST-8 nejsou, narozdíl od činelů prémiových řad, jednotlivě odlévány, výrazně snižuje cenu, aniž by se ovšem podstatně snížila kvalita výrobku.

Zvuk činelů PST-8 bývá popisován jako jasný, teplý, čistý a plný, energický, soustředěný a průrazný, s plnou muzikální a funkční charakteristikou. Použití Paiste PST je velmi univerzální, zahrnuje prakticky všechny hudební styly i hlasitostní úrovně. Skvěle se uplatní při živém hraní, dobré uplatnění najdou i ve studiu.

PST-8 nabízejí bezmála profesionální vlastnosti v ceně mnohem nižší kategorie, a stávají se tak jasnou volbou (nejen) pro bubeníky, kteří hledají skvělý zvuk za rozumnou cenu.

Technické parametry:
PST 8 Reflector Medium Crash 18" - Jasný, plný zvuk. Střední rozsah, poměrně čistý tónový mix. Dobrá odezva. Živý, energický, plný crash pro mnohoúčelové užití v různých hudebních stylech.

    Materiál: CuSn8 - bronz
    Povrchová úprava: Reflector - brilantní
    Hmotnost: střední až tenký
    Hlasitost: středně nízká až středně vysoká
    Zvuk při poklepu: šplouchavý
    Intenzita: živý, energický
    Sustain: střední až dlouhý
    Charakter bellu: integrovaný

průměr  18"
povrchová úprava  reflector