MELODIE Hudební nástroje

 Odběr novinek

Hudební nástroje Melodie Voříšek » E-shop » Bicí » DC-drums, Classic serie 2014

DC-drums, Classic serie 2014

dcdrums
 
Na objednání
11 900 Kč
 

DC-drums, Classic serie 2014 - jsou soupravy navržené zkušenými pracovníky Drumcenter.cz, vyrobil je pro nás náš dlouholetý partner v Číně, který nám několik let vyrábí nástroje ve velmi dobré kvalitě.
Rozhodli jsme se navrhnout a vyrobit soupravu určenou především mladým, začínajícím bubenicím a bubeníkům a vyplnit tak mezeru v nabídce našeho trhu. Cílem bylo nabídnout moderní a kvalitní nástroj za přístupnou cenu. Abychom dosáhli těchto parametrů, zvolili jsme osvědčený materiál pro výrobu bubnových korpusů, kterým je topolová překlížka, tato dřevina disponuje hutnými basovými kmitočty a její zvukové spektrum je velmi vyvážené i v oblasti středů a výšek. Navrhli jsme opravdu moderní rozměry bubnů i s ohledem na ten fakt, že na nástroje mohou začínat i poměrně mladí hráči. Zvolili jsme proto nevysoké tom tomy 10 x 7,5" a 12 x 8,5" a k nim klasický floor tom na nožičkách v osvědčeném rozměru 14 x 12", to vše doplněno o basové bubny s nevrtaným korpusem v rozměrech 20 x 18" a 22 x 18", snare drum má opět moderní rozměr 14 x 6". Pro povrchovou úpravu jsme zvolili 2 typy dekorační fólie se sparkle efektem, která dodává soupravám jednak praktickou odolnost proti poškrábání, ale dodává soupravě i současný, moderní vzhled. Hardware, který je součásti balení je kvalitně zpracovaný s dvojitými nohami. Je 6-ti místný oproti minulému modelu o třídu masivnější a robusnější: pedál, st. HI-HAT, stojan pro snare, rovný stojan pro RIDE, stojan šibenice pro CRASH a součásti základní výbavy je i stolička.

Souprava je kompletně vybavena blánami DC-drums by EVANS  - TT a FTT mají na hrací straně blány typu G2 - dvouvrstvá čirá blána a na straně rezonanční blány typu G1- jednovrstvá, čirá.  Basové bubny mají blány typu PW-3 -hrací je čirá, jednovrstvá s tlumícím prstencem, rezonanční pak černá s tlumícím prstence a logem DC-drums. Blána na snare je opět typu PW3 tedy pískovaná, jednovrstvá s tlumícím prstencem. Veškeré blány jsou plnohodnotné a není potřebná jejich výměna!

Takto navržený a sestavený set odpovídá modernímu pojetí současné bicí soupravy a k zákazníkovi se tak dostává nástroj, který vysoce splňuje a překračuje parametry tzv. "startovacího" setu.

korpusy jsou vyrobené z topolové překlížky, jsou 8-mi vrstvé o síle 7,2mm, chromovaný hardware nástroje disponuje odlévanými mušlemi, které jsou povrchově upraveny tzv. satin chromem, který působí nenápadným dojmem, nicméně v kontrastu s leštěným chromem působí velice elegantně. Uchycení tomů je nezávislé za mušle a ventilační otvor, obruče jsou ocelové 3x ohýbané o síle 1,6mm, basový buben je nevrtaný a uchycení tom tomů je řešeno samostatnými adaptery a kulovými klouby s trnem ve tvaru šestihranu o průměru 10,5mm, sada harware je  6-ti místná: pedál, st. HI-HAT, stojan pro snare, rovný stojan pro RIDE, stojan šibenice pro CRASH a součásti základní výbavy je i stolička. Tato souprava je povrchově upravena fólii s dizajnem: DBS -Blue Sparkle.