MELODIE Hudební nástroje

 Odběr novinek

Hudební nástroje Melodie Voříšek » E-shop » Bicí » Elektrické bicí soupravy » ALESIS DM LITE KIT

ALESIS DM LITE KIT

ALESIS DM LITE KID
 
Skladem U věže
8 100 Kč
 

Alesis DM Lite Kit
Elektronická bicí souprava s přenosným skládacím rackem

Instantní souprava pro začínající bubeníky.
Alesis DM Lite Kit s podsvícenými LED pady potěší každého začínajícího nebo pokročilého bubeníka. Všechny bubnové a činelové pady jsou namontované na výškově přizpůsobitelný rack. DM Lite modul obsahuje 200 zvuků (plně přístupných přes externí MIDI zdroje) a zabudovaného bubenického trenéra, který vám nabídne procvičování play-along patternů a cvičení pro zlepšení vaši hry. Přes ¼ stereo výstupy může být souprava DM lite Kit jednoduše připojená k reproduktoru nebo zvukovému systému, nebo přes 1/8 sluchátkový výstup pro tiché cvičení. Navíc nabízí souprava DM Lite Kit 1/8 aux vstup, který vám umožní hrát do vašich oblíbených skladeb přes externí zvukový zdroj. DM Lite Kit můžete dokonce připojit k vašemu počítači přes USB pro integraci s populárním softwarem pro nahrávaní nebo virtuálním nástrojem.

Okamžité rozestavení
Souprava DM Lite Kit obsahuje sestavený rack se všemi bubnovými i činelovými pady na svém místě. Jednoduše rozevřete ramena racku, nastavíte pozici padů pomocí rychloupínacích svorek. Kabel je sestavený tak, aby připojil k modulu DM Lite všechny pady najednou pomocí jednotného, výhodného kabelu. Zapojte DM Lite modul, vezměte si bubenické paličky a můžete začít hrát!

Skvělé zvuky, profesionální výkon
Modul DM Lite je plný 200 kvalitních bubnových a perkusních zvuků (plně přístupných přes externí MIDI zdroje). Zvuky jsou seřazeny do 10 připravených souprav, které určitě využijete při různých stylů hraní. Uvnitř modulu DM Lite najdete taky hodnotné doplňky. Zabudovaný tréninkový mód, 30 skladeb play-along, zabudovaný click - všechno, co vám pomůže stát se lepším bubeníkem. DM Lite modul taky nabízí jeden 1/8 stereo aux vstup, takže můžete poslouchat, učit se a hrát play-along s vaší hudební kolekcí v počítači, na mobilním zařízení nebo MP3 přehrávači. Pro tvoření hudby v počítači, modul DM Lite těží z MIDI USB připojení, s kterým můžete soupravu přepojit s populárním nahrávacím softwarem a virtuálním nástrojem. Modul DM Lite obsahuje taky sluchátkový jack pro tiché cvičení, ¼ stereo výstup pro připojení na PA systém, reproduktor, nebo nahrávací zařízení.

Podsvícené LED Pady
Souprava DM Lite Kit obsahuje čtyři bubnové pady - jeden malý buben a tři tomy. Tři činelové pady jsou také součástí - hi-hat, cash a ride. Když je pad zasažen paličkou, vnitřní modré LED světla zazáří a tak ještě zvýrazní vaše bubenické dovednosti. Navíc pady reagují na poterny a tréninkové mody v modulu, a tak vám poskytnou i vizuální pomoc při každém bubenickém tréninku.

Kontrola na podlaze
Soupravu DM Lite Kit doplňují dva pedály. První je hi-hat pedál kontrolující otevřenost a zavřenost činelu. Druhý je rychlostně citlivý piezzo pedál basového bubnu. Naproti jednoduchým basovým pedálům, tento pedál přenáší sílu bubeníkova úderu do hlasitosti, a tak vytváří realistický pocit z hraní.

Klíčové vlastnosti

    Kompletní sada s přednastaveným rackem pro instantní hraní
    LED podsvícené bubnové a činelové pady zaručí rychlejší učení
    DM Lite modul s přizpůsobitelnými zvuky a sety
    10 klasických a moderních bicích sad - přes 200 bicích a činelových zvuků
    30 play-along skladeb pro cvičení - můžete zapojit CD/MP3 přehrávač
    USB/MIDI připojení pro použití prakticky jakéhokoliv nástroje a nahrávacího softwaru
    MIDI In a Out porty pro připojení přímo do MIDI zařízení
    Stereo Out pro jakýkoliv zvukový systém nebo PA
    Sluchátkový výstup pro tiché cvičení
    Obsahuje všechny potřebné kabely, hardware a napájecí zdroj