MELODIE Hudební nástroje

 Odběr novinek

Hudební nástroje Melodie Voříšek » E-shop » Bicí » Elektrické bicí soupravy » YAMAHA DTX450K

YAMAHA DTX450K

yamaha-dtx-450k
 
Skladem U věže
16 490 Kč
 

Tento luxusní model obsahuje nový snare pad TP70S, který umožňuje kromě klasické hry na střed padu také hru na obruč (open rimshot a closed rimshot) díky třem zónám pro větší hudební expresivitu. Vaše nohy ocení originální pedál Yamaha pro basový buben, který poskytuje autentický pocit ze hry a nastavitelný hi-hat ovládací pedál HH65. Trojice 10” činelových padů je připevněna na chromové činelové stojany na kovové rampě pro dosažení solidní podpory pro vaši hru. Vysoce kvalitní bicí zvuky jsou převzaty ze sérií Yamaha DTX900/700/500 a DTX-MULTI 12. A kdykoli budete chtít vyzkoušet jinou sadu zvuků, můžete si celou sadu přizpůsobit.

- Autentický bubenický zážitek v kompaktní elektronické bicí sadě
- Originální Yamaha pedál pro basový buben v ceně
- Luxusní dálkový Hi-Hat ovladač HH65
- Nový 3-zónový snare pad TP70S
- Velké 10” činelové a Hi-Hat pady
- 7.5” bicí pady vytvořené pro skvělou hratelnost a dlouhou životnost
- Nový DTX400 bicí Trigger modul se 169 vysoce kvalitními zvuky
- 10 presetových sad (všechny lze přepsat)
- 10 interaktivních tréninkových funkcí s hlasovým naváděním
- 10 vestavěných skladeb (nové skladby lze stáhnout přes USB)
- Rozšiřitelnost - možnost přidat další crash činelový pad
- Kovový stojan nabízí solidní herní zážitek

Konfigurace

Snare : TP70S 7.5” 3-zonový pad (umožňující hru na obruč)
Tom : 7.5” pad
Floor Tom : 7.5” pad
Basový buben : KP65 s možností použít dvojitý pedál
Pedál pro basový buben : skutečný pedál pro basový buben FP6110A
Hi-Hat : 10” pad
Hi-Hat ovládací jednotka : HH65 Hi-Hat ovladač (podpora herní techniky Opened/Closed/Half-Open/Foot splash a navíc možnost nastavit jako druhý basový buben)
Crash činel : 10” pad
Ride činel : 10” pad
Deset profesionálních bicích sad v jedné kompaktní elektronické bicí sadě

DTX450K je vybavena 10 profesionálními bicími sadami vycházejícími ze světově proslulých zvuků z celé historie bicích, včetně legendárních akustických sérií Yamaha. Využitím zvuků z našich profesionálních modelů DTX900/700/500 a DTX-MULTI 12, nabízí každá sada extrémně vysokou zvukovou kvalitu s podporou funkce "Accent Articulation" pro dynamické nástroje, které mění svou zvukovou charakteristiku v závislosti na síle úderu.

Ale to není vše - můžete si volně kombinovat libovolný ze 169 samostatných bicích pro vytvoření uživatelských sad, které budou odpovídat vašemu stylu - i když se váš styl vždy mění. Jeden den vyzkoušíte heavy metalovou sadu s dvěma basovými bubny, pak ji změníte na dance sadu, nebo si vytvoříte deset svých oblíbených sad. Výběr je široký: 23 snare bubnů, 21 basových bubnů, 36 tomů, 31 činelů a 42 perkusních nástrojů. S 3-zónovým snare padem, skutečným pedálem pro basový buben a hi-hat ovládacím pedálem v ceně je DTX450K skutečně jako mít k dispozici deset profesionálních bicích sad v jedné kompaktní elektronické bicí sadě.