MELODIE Hudební nástroje

 Odběr novinek

Hudební nástroje Melodie Voříšek » E-shop » Bicí » PAISTE 101 BRASS 14" HI-HAT

PAISTE 101 BRASS 14" HI-HAT

PAISTE 101 14" HI-HAT
 
Skladem U věže
1 780 Kč
 

Paiste 101 Brass Hi-hat 14" - 0144014

Základní řada činelů Paiste, vyrobená z velmi muzikální mosazi MS63. Plně strojové zpracování činelů zajišťuje nejnižší možnou cenu při zachování vysoké kvality zvuku a vzhledu. Paiste 101 je poměrně mladá řada - spuštěna rokem 2005 -, což také zaručuje, že se těmto činelům dostává nejmodernějších technologických postupů.

Firma Paiste je patřičně hrdá na to, že se jí podařilo vyvinout činely, které si může dovolit prakticky každý, aniž by musel slevit z požadavků na kvalitu, proto leskle mosazný povrch „stojedniček" zdobí dobře viditelné logo Paiste. Jejich zvuk bývá popisován jako melodický, harmonický a mocný. Použitá mosaz zodpovídá za poněkud vyšší posazení tónu a precizní strojové opracování za jeho říznost a průraznost.

Paiste 101 uspokojí nejen začátečníky a polo-profesionální hráče, uplatní se v nejširší škále hudebních stylů, hodí se výtečně pro živé hraní a lze je hrát tiše i nejhlasitěji. V řadě 101 Brass nám Paiste nabízí vrcholně všestranné činely.

Technické parametry:
101 Brass Hi-Hat 14" - Středně jasný, čistý, soustředěný zvuk. Úzký rozsah, řádně čistý tónový mix. Stabilní, vyrovnaná odezva. Jasný, plný, kontrolovatelný zvuk při otevřené hře. Jemný, jasně vymezený zvuk při hře pedálem. Kontrolovatelná hi-hat pro všestranné užití.

    Hmotnost: střední vršek / střední až těžký spodek
    Hlasitost: středně tichý až středně hlasitý
    Zvuk při poklepu: suchý, výrazný
    Intenzita: živý, energický
    Sustain: střední
    Zvuk při hře pedálem: tichý, semknutý


průměr  14"
povrchová úprava  tradiční