MELODIE Hudební nástroje

 Odběr novinek

Hudební nástroje Melodie Voříšek » E-shop » Bicí » PAISTE 101 BRASS 20" RIDE

PAISTE 101 BRASS 20" RIDE

PAISTE 101 BRASS 20" RIDE
 
Skladem U věže
1 990 Kč
 

Paiste 101 Brass Ride 20" - 0141620

Základní řada činelů Paiste, vyrobená z velmi muzikální mosazi MS63. Plně strojové zpracování činelů zajišťuje nejnižší možnou cenu při zachování vysoké kvality zvuku a vzhledu. Paiste 101 je poměrně mladá řada - spuštěna rokem 2005 -, což také zaručuje, že se těmto činelům dostává nejmodernějších technologických postupů.

Firma Paiste je patřičně hrdá na to, že se jí podařilo vyvinout činely, které si může dovolit prakticky každý, aniž by musel slevit z požadavků na kvalitu, proto leskle mosazný povrch „stojedniček" zdobí dobře viditelné logo Paiste. Jejich zvuk bývá popisován jako melodický, harmonický a mocný. Použitá mosaz zodpovídá za poněkud vyšší posazení tónu a precizní strojové opracování za jeho říznost a průraznost.

Paiste 101 uspokojí nejen začátečníky a polo-profesionální hráče, uplatní se v nejširší škále hudebních stylů, hodí se výtečně pro živé hraní a lze je hrát tiše i nejhlasitěji. V řadě 101 Brass nám Paiste nabízí vrcholně všestranné činely.

Technické parametry:
101 Brass Ride 20" - Řádně temný, plný, soustředěný. Úzký rozsah, čistý tónový mix. Jemná, vyrovnaná odezva. Syčivý „cink" nad sladkým, jemným, teplým šploucháním. Kontrolovatelný ride pro mnoho-účelové užití.

    Hmotnost: střední až těžký
    Hlasitost: tichý až středně hlasitý
    Zvuk při poklepu: vyrovnaný
    Intenzita: středně živý, energický
    Sustain: střední
    Charakter bellu: plný, integrovaný


průměr  20"
povrchová úprava  tradiční