MELODIE Hudební nástroje

 Odběr novinek

Hudební nástroje Melodie Voříšek » E-shop » Bicí » PAISTE 201 BRONZE 16" CRASH

PAISTE 201 BRONZE 16" CRASH

PAISTE 201 BRONZE 16" CRASH
 
Skladem U věže
2 090 Kč
 

Paiste 201 Bronze Crash 16" - 0151416
Pokračování oblíbených řad 302 a 502. Činely nejen pro začátečníky a středně pokročilé hráče, charakterizované na první pohled neslučitelnými vlastnostmi - vysokou kvalitou výrobku a nízkou cenou.

Materiálem Paiste 201 je vysoce muzikální bronzová slitina, s označením CuSn8, používaná již pro plně profesionální, prémiové činely dílny Paiste, kupříkladu legendární Paiste 2002. Tím se 201 staví nad většinu ostatních základních činelových řad, vyráběných obvykle z méně kvalitních slitin. U Paiste 201 snese zvuk, ale i vzhled srovnání s činely vyšších cenových kategorií! Zachování poměrně nižší ceny, i při použití bronzu, umožnil moderní automatizovaný postup výroby, na který je firma Paiste patřičně hrdá. Své hi-tech postupy označuje jako digitální, s odkazem na fakt, že výroba těchto činelů plně využívá možností nejmodernějších počítačových technologií.

Zvuk činelů Paiste 201 bývá popisován jako muzikální, harmonický, jasný, vřelý a mocný, s plnou projekcí. Jejich použití je velmi všestranné, jak co do hudebního žánru, tak co do druhu hudební produkce a hlasitostní úrovně. Zvláště se hodí pro živé hraní.

Technické parametry:
201 Bronze Crash 16" - Jasný, vřelý, plný, brilantní zvuk.

    Materiál: CuSn8 bronz
    Hmotnost: střední
    Hlasitost: středně tichý až hlasitý
    Zvuk při poklepu: šplouchavý
    Intenzita: živý, energický
    Sustain: střední
    Charakter bellu: integrovaný

průměr  16"
povrchová úprava  tradiční