MELODIE Hudební nástroje

 Odběr novinek

Hudební nástroje Melodie Voříšek » E-shop » Bicí » ROLAND BT-1

ROLAND BT-1

ROLAND BT-1
 
Skladem U věže
2 500 Kč
 

Roland - Trigger pad - BT-1
Tyčový Trigger Pad.

Všestranný přídavný trigger pad pro V-Pady a akustické bicí
Kompaktní a dostupný trigger pad BT-1 usnadňuje přidání elektronického triggeru k jakékoliv sadě bicích. Díky zakřivenému tvaru pro připevnění na stranu V-Padu, V-Drums nebo akustického bubnu, poskytuje pohodlný přístup hráče, aniž by jakkoliv překážel vašemu aktuálnímu uspořádání sady. BT-1 je skvělý nejen pro přehrávání zvuků ve V-Drums modulu nebo na perkusním padu řady SPD, ale také jako vhodný kontroler pro řadu funkcí, jako jsou například spuštění/zastavení doprovodných songů, frázových smyček a mnoha dalších.

    Kompaktní a spolehlivý samostatný trigger pad
    Zakřivený tvar pro připevnění na V-Pad nebo na akustický buben
    Rychlé a snadné připevnění upínací tyčí; součástky k připevnění standardního typu jsou součástí balení
    Interní design eliminuje riziko nechtěného spuštění během hry na okolní bubny a/nebo pady
    Při použití s V-Drums modulem nebo perkusním padem řady SPD můžete spouštět zvuky a ovládat funkce, jako například    spouštění/zastavení doprovodných songů a frázových smyček, za/vypínání efektů, volit bicí sady, tap tempo a další
    Skvělý způsob, jak přidat elektronický trigger k jakékoliv akustické sadě nebo jako další trigger V-Drums sady

Jste-li V-Drums hráč, kompaktní BT-1 usnadňuje začlenění dalších triggerů, aniž byste museli přidávat více padů. Tím získáte přístup k dalším zvukům a pohodlný způsob ovládání enormní škály funkcí performance ve svém V-Drums modulu nebo v perkusním padu řady SPD. A vzhledem k malé velikosti není problém přidat další BT-1 dle potřeby a dál tak rozšiřovat expresivní výkon vaší Roland perkusní sady.

Snadno začlenitelná elektronika do akustické bicí sady
BT-1 je snadný a dostupný způsob, jak integrovat elektroniku do vaší akustické bicí sady. Na rozdíl od velkých kulatých padů a nepohodlných nožních spínačů zapadne BT-1 do vaší sady naprosto dokonale, aniž byste museli upravit uspořádání bubnů nebo herní styl. Stačí zapojit BT-1 do trigger vstupu na V-Drums modulu nebo na perkusním padu SPD série a uživat si enormní množství zcela nových možností, které elektronické perkuse od Roland přinášejí.