MELODIE Hudební nástroje

 Odběr novinek

Hudební nástroje Melodie Voříšek » E-shop » Bicí » Roland RMP-5A

Roland RMP-5A

DV020_Jpg_Jumbo_447348_top
 
Do 3 dnů
6 600 Kč
 

TRÉNOVACÍ PAD


Samostatná rytmická pracovní stanice

Zdokonalte svou rychlost v rytmice pomocí skvělých  RMP-3 a RMP-5. Tyto nejmodernější elektronické rytmické pady vypadají dobře, hraje se  na  ně  dobře  a  obsahují  zábavná  cvičení  včetně  timingu,  pro zdokonalení  dovedností. Síťovaná  blána  je  laditelná,  je  zde  metronom, velký LCD displej, vylepšené interaktivní lekce Roland Rhythm Coach a vše je integrováno do úhledně tvarovaného těla, takže RMP je maximálně přenosný a pohodlný.

Příjemná a tichá síťovaná blána

Pady  řady  RMP  jsou  vyzbrojeny  velmi  příjemnou,  laditelnou  síťova-nou blánou pro realistickou a klidnou hru. Stejně jako u akustických bicích můžete i blánu RMP napnout a tím nastavit její odezvu. Výsledkem je skutečný akustický pocit, ovšem bez šumu. Zapojí-li sluchátka, může si bubeník dopřát tiché a soustředěné cvičení, aniž by rušil své okolí.

Zábavné a sympatické vlastnosti

Velký LCD nabízí dobře čitelné a přehledné informa-ce, současně se zřetelně plynoucím měřítkem tempa, ze strany na stranu. Velká tlačítka a jasně označený čelní panel zjednodušují práci. Každý RMP má vesta-věný  reproduktor  pro zvuk metronomu  a jack  Mix In pro přehrávání  spolu  s externím audio.  RMP můžete postavit  na klín,  na stůl,  nebo  nejlépe  na pohodlný Roland PDS-2 stojan (volitelný).

Skvělé zvuky ve výbavě!

Hranice konkurenčních cvičících padů prolamuje nový RMP-5 tím, že zahrnuje 54 nejlepších zvuků snare, kopáku, hi-hat, činelů a perkusí pro vaši hru. Dále nabízí směs zvuků metronomů, včetně standardního clicku, lidského hlasu pro odpočítání, rytmických patternů, apod.

Zapojte kopák & činelové pady

RMP-5 nabízí také vstup pro dvojí triggering, což lze využít k zapojení snímače kopáku a činelového padu, jako jsou KD-8, CY-8, atd (volitelně). Všechny tyto tři komponenty tvoří společně jadernou nálož elektronické bicí sady. Nyní můžete trénovat nejen ruce, ale také nohu.

Vlastní Personal Rhythm Coach k dispozici

Řada RMP je vybavena populárními lekcemi Roland Rhythm Coach, které testují a ohodnotí vaši hru zábavným a přátelským způsobem. Podrobte své schopnosti testu např. funkcí Time Check, Auto Up/Down a Stroke Balance, přispěje to rozvoji vaší techniky práce s paličkami. Nastavte pracovní úroveň podle svých schopností a cílů.
RMP-5 je nástupce RMP-1 a profesionálnější verze RMP-3 ve skupině trénovacích padů.

 

http://www.youtube.com/watch?v=GyxFOweyrL0