MELODIE Hudební nástroje

 Odběr novinek

Hudební nástroje Melodie Voříšek » E-shop » Bicí » ROLAND TD-17K-L

ROLAND TD-17K-L

ROLAND TD-17K-L
 
Skladem U věže
22 590 Kč
 

Roland přichází s novou sérií elektronických bicích TD-17, která je zastoupena hned třemi modely s různou úrovní výbavy – TD-17KL, TD-17KV a TD-17KVX. Srdcem všech souprav je zcela nový modul TD-17 s inovovanou sadou zvuků, vycházejících z vlajkové lodi Roland TD-50. Nabídne více než 300 kvalitních perkusních zvuků a 100 bicích souprav, které je možné dále jednoduše upravovat. Novinkou je také možnost importu vlastních samplů. V kombinaci s předem nahranými zvuky a jejich snadnou editací se vám otevírají nekonečné kreativní možnosti, které můžete navíc nahrávat na běžnou SD kartu.

 
 

Roland TD-17KL představuje cenově nejdostupnější model série, kromě absence Bluetooth však nepřijdete o nic z kvalitních zvuků, skvělé hratelnosti a odezvy, intuitivního ovládání a bytelné konstrukce. Součástí je modul TD-17, dvouzónový síťkový snare pad PDX-8, tom pady PD-8 z odolné gumy, dvojice činelů CY-8, hi-hat CY-5 a hi-hat pedál FD-9, přičemž činely a hi-hat jsou samozřejmě také dvouzónové. Zcela nový basový pad KD-10 je kompatibilní se single i double pedály, na své si tedy přijdou hráči všech žánrů. Součástí dodávky není hi-hat stojan, je tedy nutné jej dokoupit samostatně.

Soupravy Roland TD-17 fungují výborně v rukou začátečníků i profesionálů – obě skupiny ocení robustní konstrukci, která vydrží náročné zacházení, uživatelsky příjemné ovládání, nespočet funkcí a nevídaně věrné zvuky.