MELODIE Hudební nástroje

 Odběr novinek

Hudební nástroje Melodie Voříšek » E-shop » Dechy » YAMAHA YTS-280 Tenor saxofon

YAMAHA YTS-280 Tenor saxofon

YAMAHA YTS-280 Tenor saxofon
 
Skladem U věže
-1 %
Původně 37 490 Kč
36 990 Kč
 

YAMAHA YTS-280
Mezi saxofony Yamaha naleznete vše od základních modelů až po profesionální nástroje. Díky tradiční řemeslné ruční výrobě a použití nejmodernějších výrobních technologií jde o nástroje mimořádné kvality. Přesná intonace, barevný tón a rychlá odezva, to je samozřejmostí. Ne nadarmo považují mnozí hudebníci saxofony Yamaha za ty nejlepší na světě.

Pokud jde o tenorové saxofony, mezi které patří i tento model, tak ty jsou typické zejména velmi expresivním tónem, pohodlností při hraní a extrémně přesnou intonací.

Tento model, který vychází z velmi oblíbeného YTS-275, je určen především pro začínající hudebníky, kteří vyžadují kvalitní nástroj hned od začátku. Díky promyšlené konstrukci a nižší váze se na něj hraje velmi pohodlně a snadno.

Tělo tohoto nástroje pochopitelně pochází z mosazi, a jeho finiš je zlatý. Jakožto tenorový saxofon je laděn od B. Nabízí nový typ krku s delší životností, díky kterému má zvuk rychlejší odezvu, přestavena byla i mechanika, aby bylo ladění přesnější a tón čistší. Hardware je z poniklované slitiny stříbra a niklu. Součástí je nástrubek TS-4C, výhodou je nastavitelná opěrka pro palec.

Technické údaje
• tenor saxofon
• tělo: mosaz
• hardware: poniklovaná slitina niklu a stříbra
• nastavitelná opěrka palce
• nátrubek: TS-4C
• úprava: zlatý lak