MELODIE Hudební nástroje

 Odběr novinek

Hudební nástroje Melodie Voříšek » E-shop » Kytary » Elektroakustiky » FENDER SONORAN SCE CUTAWAY LAKE PLACID BLUE

FENDER SONORAN SCE CUTAWAY LAKE PLACID BLUE

FENDER SONORAN SCE CUTAWAY LAKE PLACID BLUE
 
FENDER SONORAN SCE CUTAWAY LAKE PLACID BLUE
FENDER SONORAN SCE CUTAWAY LAKE PLACID BLUE
Skladem U věže
8 600 Kč
 

Kytary Fender Sonoran spadají do série, kterou Fender označil jménem California. Jde výhradně o kytary typu Dreadnought, které nabízí klasický vintage design známý z elektrických kytar této značky. O jejich kvalitách netřeba pochybovat.

 

Tělo a krk
Přední deska těla kytary je z masivního smrku, luby a zadní deska jsou vyrobeny z mahagonového dřeva. Krk nástroje je vyroben z javoru, je použit palisandrový hmatník, kobylka je též palisandrová. Tato kobylka je vytvarována tak, aby optimálně přenášela vibrace struny. Menzura krku je 643 mm, nultý pražec má šířku 41,3 mm, profil krku odpovídá Vintage C.

 

Elektronika
O snímání se stará piezo snímač, který je doplněn preampem Fishman Isys III. Ten nabízí standardní 3 pásmový ekvalizér a indikaci stavu baterie. Díky němu budete mít svůj zvuk stále pod kontrolou.

 

Hardware
Sedlový a nultý pražec jsou vyrobeny ze syntetické kosti, sedlový pražec je kompenzovaný. Hardware je chromovaný, použity jsou ladící mechaniky Fender Vintage Style. Továrně se na kytaru natahují struny Fender® Dura-Tone® 80/20 Bronze .012-.052.

 

Fender Sonoran je kytara vhodná pro každého, kdo hledá zvuk, který k těmto nástrojům neodmyslitelně patří, a ví, kde hledat tu pravou kvalitu. Tento nástroj si Vás svým zvukem i ostatními kvalitami jistě získá.

 

 

Typ: Dreadnought

Přední deska: masivní smrk

Zadní deska a luby: mahagon

Krk: javor

Hmatník: palisandr

Šířka nultého pražce: 41,3 mm

Kobylka: palisandr

Počet pražců: 20

Nultý a sedlový pražec: syntetická kost

Mechaniky: Fender Vintage Style

Snímač: piezo

Preamp: Fishman Isys III (3 pásmový EQ)

Hardware: chromovaný

Struny: Fender® Dura-Tone® 80/20 Bronze .012-.052