MELODIE Hudební nástroje

 Odběr novinek

Hudební nástroje Melodie Voříšek » E-shop » Kytary » Elektroakustiky » IBANEZ TCY 74 OPN

IBANEZ TCY 74 OPN

IBANEZ TCY 74 OPN
 
Na objednání
5 300 Kč
 

TCY 74
Tato kytara reprezentuje jednu ze specifických podob akustických kytar Ibanez. Talman Disponuje přednostmi elektroakustického nástroje a zároveň se snaží přiblížit pohodlnosti hraní na nástroje elektrické, proto například výřezy nad i pod krkem. Jde o kytary vybavené tím nejlepším, co lze za danou cenu nabídnout. Jde o nástroj s univerzálním použitím, jenž Vás za žádné situace nezklame.

Tělo a krk
Přední deska těla kytary je z mahagonu, luby a zadní deska jsou vyrobeny z mahagonového dřeva. Krk nástroje je vyroben z mahagonu, je použit palisandrový hmatník, kobylka je též palisandrová. . Tato kobylka je vytvarována tak, aby optimálně přenášela vibrace struny a docílilo se tak co nejlepšího zvuku . Okolo ozvučného otvoru je černobílá výložka, přední deska je má bílé lemování.

Hardware
Hardware je chromovaný, jsou použity Ibanez Open Gear mechaniky. Továrně jsou nataženy struny D’Addario EXP.

Elektronika
O amplifikaci se stará podkobylkový piezo snímač Fishman Sonicore se stejnojmenným preampem zabudovaným do ozvučného otvoru. Díky němu můžete mít zvuk ze své kytary stále pod kontrolou.

Ibanez Talman TCY 74 je nástroj pro každého, kdo požaduje skvělý tón a jeho variabilitu a samozřejmě perfektní zpracování za velmi příznivou cenu. Vyzkoušejte si ji a uvidíte, že už ji nebudete chtít pustit z rukou.

 

Technické údaje:

 elektroakustická kytara ze série Talman
 přední deska: smahagon
 zadní deska a luby: mahagon
 krk: mahagon
 hmatník: palisandr
 kobylka: palisandr
 menzura: 648 mm

 šířka nultého pražce: 42 mm
 snímač: piezo, Fishman Sonicore
 preamp: Fishman Sonicore
 mechaniky: Ibanez Vintage Open Gear
 struny: D’Addario EXP
 hardware: chromovaný
 rozeta a lemování