MELODIE Hudební nástroje

 Odběr novinek

Hudební nástroje Melodie Voříšek » E-shop » Zvuk » IK Multimedia iLoud - přenosný stereo monitor 2x 20W

IK Multimedia iLoud - přenosný stereo monitor 2x 20W

IK Multimedia iLoud - přenosný stereo monitor 2x 20W
 
Skladem Na Sadech
6 390 Kč
 

IK Multimedia iLoud

iLoud je přenosný stereo monitor určený pro iOS a mobilní zařízení se vstupem pro kytaru/mikrofon, linkovým vstupem a bluetooth pro bezdrátové připojení. Provoz je zajištěn dobíjecími Lion bateriemi.

 

Základní specifikace:

Přesný monitorovací zvukový systém, určený pro iOS a mobilní zařízení.

Vysoká kvalita a celkový výkon 40 W (2x16W pro basové pásmo, 2x4 pro výšky)

2-pásmový systém s časovou synchronizací.

Stereo poslech v jediné jednotce.

Čtyři Class-D zesilovače, bi-amp systém: 2x3" neodymiový basový reproduktor a 2x3/4" neodymiové výškové reproduktory.

Vysoce kvalitní a mobilní zvuk. Ideální pro mobilní tvůrce a skladatele.

DSP procesing pro kompletní optimalizaci a reálnou zvukovou prezentaci.

Frekvenční rozsah: 50 Hz až 20 kHz.

Výjimečná přesnost v hlubokých frekvencích.

Vyladěný kryt bass-reflexu bez rezonancí.

Automatické přepnutí do Standby režimu.

1/4“ iRig vstup pro připojení kytary, basy nebo jiného nástroje, včetně dynamických mikrofonů k vašim iOS aplikacím.

1/8” stereo analogový vstup

Optimální naklonění pro správnou akustickou odezvu.

Malé rozměry a vysoký výkon.

Zařízení je napájeno dobíjecí Lion baterií.

Výdrž baterie za běžného provozu až 10 hodin.

Bluetooth pro bezdrátové streamování, kompatibilní s profilem A2DP.

 

Jak již název napovídá, iLoud je mnohem hlasitější než průměrný přenosný reproduktor. S plnými 40 watty zvukového výkonu hraje 2 až 3 krát hlasitěji než reproduktory srovnatelné velikosti. Poskytuje bohatší, silnější zvuk pro jakýkoli styl hudby od rocku přes hip-hop až po elektronickou hudbu. To vám umožní reprodukci ve všech možných mobilních situacích přesně tak, jako v pohodlí vašeho studia. Kvalita a věrnost zvuku iLoud vás naprosto dostane.

Společně s vysokým výkonem se iLoud vyznačuje svým hi-fi zvukem. Díky časově sladěnému 2-pásmovému systému, přesným neodymovým reproduktorům, vyladěným bass-reflexům, non-rezonanční skříni a DSP procesoru nabízí iLoud přesnou frekvenční odezvu, výjimečné podání basů a stereo dojem, které budete marně hledat v jiných přenosných reproduktorech dané kategorie. S iLoud si můžete být jisti, že každý druh hudby bude reprodukován s přesností obvyklou u studiových monitorů. Dokonce i velmi náročné zvukové textury typické pro klasickou, jazzovou nebo akustickou hudbu zní tak živě, přesně a muzikálně, jak jste nikdy u reproduktoru této velikosti neslyšeli.

Vezměte kytaru a zapojte ji do iLoud, připojte vaše mobilní zařízení, spusťte vaší oblíbenou mobilní aplikaci, jako AmpliTube nebo VocaLive a začněte jamovat nebo nahrávat. iLoud, který je vybaven vestavěnými  iRig obvody pro přímé připojení kytary nebo dynamických mikrofonů, vám umožní v reálném čase zpracovat zvuk vašich oblíbených mobilních aplikací.

iLoud nabízí nejenom zvukové vlastnosti typické pro high-end systémy, ale i ultra malé rozměry, díky kterým ho lze snadno přenášet třeba v tašce s notebookem nebo v batohu. Má celkové rozměry iPadu a je pouze 6 cm hluboký s nakloněným tvarem pro optimální poslech při postavení na ploše. Díky dlouhé výdrži své baterie je iLoud ideální reproduktor pro mobilní hudebníky, ať už skládají, nahrávají anebo prostě chtějí kvalitně poslouchat hudbu kdykoliv a kdekoliv.