MELODIE Hudební nástroje

 Odběr novinek

Hudební nástroje Melodie Voříšek » E-shop » Zvuk » IK Multimedia iRig Mic HD 2 - digitální mikrofon pro iOs/Andr./Mac/PC

IK Multimedia iRig Mic HD 2 - digitální mikrofon pro iOs/Andr./Mac/PC

IK Multimedia iRig Mic HD 2 - digitální mikrofon pro iOs/Andr./Mac/PC
 
Skladem Na Sadech
3 790 Kč
 

IK Multimedia iRig Mic HD 2

iRig Mic HD 2 je následníkem úspěšného modelu iRig Mic HD a je navržen tak, aby do vaší ruky dostal zvuk s vysokým rozlišením, takže můžete snadno vytvářet profesionální obsah bez ohledu na to, kam jdete nebo kde se nacházíte.

Vysoce kvalitní 24bitové převodníky se vzorkovací frekvencí až 96kHz, předzesilovač s nízkým šumem, vysoce kvalitní kondenzátorová pozlacená kapsle a vestavěný externí výstup pro sluchátka s ovládáním hlasitosti pro okamžitý monitoring činí z iRig Mic HD 2 bezkonkurenčně kvalitní a univerzální řešení za výbornou cenu. Je také dodáván se všemi kabely, příslušenstvím a softwarem, které potřebujete!

IRig Mic HD 2 je jedinečný mikrofon, který nabízí kompletní nahrávací řešení, které padne doslova do ruky. Nabízí také širokou škálu aplikací včetně nahrávání řeči, zpěvů, akustických nástrojů, kytarových zesilovačů a dalších. Na rozdíl od běžných stolních modelů je jeho komfortní design ideální pro zpěváky, hudebníky, reportéry, moderátory, podcastery a fanoušky, kteří chtějí dosáhnout opravdu profesionálních výsledků v celé řadě nahrávacích situací, které vyžadují praktičnost a snadné použití, zejména při cestování.

iRig Mic HD 2 je vybaven výstupem pro sluchátka s ovládáním hlasitosti, což uživatelům umožňuje přímo poslouchat zvuk nebo posílat signál do PA nebo mixu.

Je vybaven vysoce kvalitní elektretovou kondenzátorovou pozlacenou kardioidní kapslí, která poskytuje vynikající přesnost a širokou frekvenční odezvu.  Díky 24bitovému audiofilnímu A/D převodníku se vzorkovací frekvencí až 96 kHz a předzesilovači s nízkým šumem a vysokým rozlišením, iRig Mic HD 2 zachycuje nejmenší detaily zvukového zdroje a splňuje nejnáročnější profesionální potřeby.

iRig Mic HD 2 je dodáván s kompletním příslušenstvím, abyste jej mohli v každé situaci co nejvíce využít – přepravní pouzdro, kompaktní stolní stativ, držák na stojany, adaptér závitu 5/8 "> 3/8", Lightning kabel a USB kabel.
 

Informace naleznete také na stránkách výrobce.


 

Specifikace:

Typ: Kondenzátorový, elektretový

Kapsle: 0.55"

Směrová charakteristika: Kardioidní

Rozhraní: USB digitální mikrofon

Převodníky: 24-bit A/D, 24-bit D/A

Samplovací frekvence: 44.1 kHz, 48 kHz, 88.2 kHz a 96 kHz

Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz, -3 dB

Max SPL: 125 dB

Citlivost: -40 dB, 10 mV/Pa

Windscreen: zabudovaný

Citlivost: Nastavitelná v rozsahu 40 dB

Ovládání: Nastavení vstupního zesílení a hlasitosti výstupu

Indikace: Multibarevná LED pro zobrazení stavu a audio úrovně

Konektor: Standardní Micro-USB

Sluchátkový výstup: 1/8" (3,5 mm) TRS jack

Napájení: z připojeného zařízení