MELODIE Hudební nástroje

 Odběr novinek

Hudební nástroje Melodie Voříšek » E-shop » Zvuk » IK Multimedia iRig UA procesor/interface pro Android

IK Multimedia iRig UA procesor/interface pro Android

IK Multimedia iRig UA procesor/interface pro Android
 
IK Multimedia iRig UA procesor/interface pro Android
Skladem Na Sadech
2 590 Kč
 

IK Multimedia iRig UA 

kytarový procesor a převodník pro Android zařízení

IK Multimedia iRig UA je první univerzální kytarový efektový procesor a rozhraní pro všechny zařízení Android s podporou hostitelského režimu USB - funkce OTG.

 

Základní charakteristika:

funguje na jakémkoli zařízení Android s hostitelskou funkcí USB - OTG

téměř bezlatenční digitální FX zpracování

digitální audio záznam na Android 5.0 a Samsung Professional Audio Devices

32-bitový digitální signálový procesor

24-bitový převodník s 44,1 / 48 kHz vzorkovací frekvenci

kvalitní předzesilovač s nízkým šumem

obsahuje SW aplikaci AmpliTube UA

analogový aux vstup pro připojení dalšího zdroje audia – ideální třeba na cvičení

sluchátkový výstup a ovládání hlasitosti

multibarevná indikační LED

ultra-kompaktní a lehký design

micro-USB port

 

iRig UA je první digitální efektový procesor a audio rozhraní, které vám umožní hrát na kytaru, baskytaru či jiný nástroj na zařízení se systémem Android – kdekoliv a kdykoliv. Společně s dodávaným softwarem AmpliTube UA tvoří unikátní efektovou jednotku s naprosto bezkonkurenčním zvukovým výkonem. Stačí mít smartphone nebo tablet s Androidem 4.2 nebo vyšším (a podporou host mode/USB OTG). Můžete si tak vychutnat vysoce kvalitní processing v reálném čase a nezáleží jestli máte  značku Samsung, Sony, Motorola, LG, HTC, Xiaomi, Marshall nebo jinou oblíbenou.

 

iRig UA má fenomenální zvuk díky svému vestavěnému digitálnímu signálovému procesoru (DSP). Tento špičkový procesor je prvním svého druhu a nabízí jedinečné řešení s minimální latencí na platformě Android, protože veškeré zpracování signálu probíhá přímo v iRig UA. Tento DSP byl navržen pro práci s doprovodnou aplikací AmpliTube UA. Tato aplikace běží přímo na DSP a nabízí úžasnou kolekci virtuálního vybavení, které můžete využít k vytvoření vlastního vysněného zvuku kytary či basy.

 

 

Všestranný systém

iRig UA může být také využíván jako 24-bit/44.1(48)kHz digitální audio rozhraní k zařízení s Samsung Profesional Audio nebo Android 5.0 platformou, ale také jej lze připojit k PC nebo Mac prostřednictvím USB – MicroUSB kablíku.

 

 

Plug-and-play

iRig UA je připraven, jakmile jej vybalíte z krabice. Stačí ho připojit k zařízení s Androidem prostřednictvím přiloženého OTG konektoru a jste připraveni. Pak už záleží jen na vás jak jej využijete. Zda s pomocí aplikace AmpliTube začnete hrát anebo zda využijete např. Samsung Soundcamp, plnohodnotnou DAW mobilní aplikaci, která umožňuje nahrávat či komponovat na cestách.

 

 

AmpliTube UA

iRig UA přichází s aplikací AmpliTube UA, plně funkční verzí mobilního kytarového zvukového studia, který je revolucí v tom, co všechno lze dělat na cestách. AmpliTube UA nabízí velkorysou a rozšiřitelnou knihovnu pečlivě vybraných virtuálních verzí nejvyhledávanějších zařízení v hudební historii. Získáte 21 různých modulů: 9 krabiček, 5 zesilovačů, 5 boxů a 2 mikrofony. Zjistíte, že si je opravdu zamilujete. Velmi snadno vytvoříte celou kytarovou nebo basovou sestavu složenou ze zesilovače, tří krabiček (které můžete umístit před nebo za zesilovač) a box s nastavitelným snímáním mikrofonem. To je pro začátek víc než dost kombinací a různých zvuků, nicméně tuto kolekci je možné rozšířit díky stále rostoucí databázi virtuálního vybavení, které věrně simulují kousky od takových značek jako Fender, Orange, Ampeg, Soldano, a dalších. K dispozici je také exkluzivní obsah od nesmírně populárního AmpliTube Slash a kolekcí AmpliTube Jimi Hendrix.

 

Komplexní konektivita

iRig UA s AmplTube UA jsou skvělá dvojka na cesty, pokud potřebujete trénovat. Je vybaven vstupem, do kterého můžete připojit kytaru, basu nebo jiný nástroj i s linkovou úrovní. Součástí je také micro-USB OTG kabel a iRig UA má i nezbytný slzchátkový výstup (3,5mm jack) s regulací hlasitosti.

 

Má také 3,5mm vstup, který umožňuje připojit iRIg UA k externímu zdroji zvuku, takže můžete jamovat za doprovodu vaší oblíbené hudby. Na Androidu 5.0 a vyšším můžete přehrávat skladby přímo z vašeho zařízení (jak z uložených souborů, tak z internetového streamu – Youtube, Spotify, …). Na Android 4 to můžete udělat tak, že zapojíte sluchátkový výstup na vašem zařízení do AUX vstupu na iRig UA.