MELODIE Hudební nástroje

 Odběr novinek

Hudební nástroje Melodie Voříšek » E-shop » Zvuk » RODE Complete Studio Kit - nahrávácí set, audio rozhraní Al-1 a mikrofon NT1

RODE Complete Studio Kit - nahrávácí set, audio rozhraní Al-1 a mikrofon NT1

RODE Complete Studio Kit - nahrávácí set, audio rozhraní Al-1 a mikrofon NT1
 
Skladem Na Sadech
7 690 Kč
 

RODE Complete Studio Kit

Complete Studio Kit je skvělý nahrávací set, který obsahuje velkomembránový kondenzátorový mikrofon NT1 a novinku z dílny tohoto australského výrobce – RØDE AI-1, audio rozhraní využívající špičkové technologie, které zajišťuje snadné a univerzální využití a hlavně – špičkový zvuk.

AI-1 má jeden Neutrik Combo XLR/jack vstup, do kterého můžete přímo připojit mikrofon nebo třeba kytaru či basu, nastavit úroveň zesílení a začít nahrávat. Samozřejmostí je fantomové napájení +48V pro kondenzátorové mikrofony.

Pro poslech slouží analogové symetrické TRS výstupy (6,3mm jack) na zadním panelu a sluchátkový výstup se samostatnou regulací hlasitosti na panelu předním.

O propojení s počítačem se postará nový USB konektor typu C, přes který je AI-1 i napájeno. Převodníky AD/DA pracují v 24-bit kvalitě se samplovací frekvencí až 96 kHz a díky tomu nabízí AI-1 čistý a přesný zvuk s velkým dynamickým rozsahem.

Informace naleznete také na stránkách výrobce.

 

Specifikace:

Rozhraní: USB, konektor C

Rozlišení: 24-bit, 44.1/48/88.2/96 kHz

Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz

 

XLR vstup

Dynamický rozsah: 104 dBA

Vstupní impedance: 1.3 kohm

 

Nástrojový vstup

Dynamický rozsah: 99 dBA

Vstupní impedance: 900 kohm

 

Sluchátkový výstup

Max. výstupní výkon:

32 ohm –>210 mW

300 ohm –>390 mW